18 C
Скопје

ФОТО: Прекрасна семејна фотографија на Бијонсе и Џеј Зи заедно со децата ги воодушеви фановите

Досега невидена семејна фотографија од Бијонсе, Џеј Зи и нивните деца се појави на социјалните мрежи воодушевувајќи ги нивните бројни обожаватели.

Фотографија од семејството Картер, на која се гледа колку порасна деветгодишната Блу Ајви, но и тригодишните близнаци Руми и Сер, ја објави долгогодишниот фризер на Бијонсе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom)

Фановите забележаа дека најстарата ќерка Блу Ајви е скоро висока колку нејзината славна мајка.

Поврзани вести

Дали сум бремена? Седум главни разлики меѓу рана бременост и ПМС

Слободен Печат

Шварценегер ја откри вртоглавата сума што ја добил за еден збор во „Терминатор“!

Слободен печат

Предлог за денешниот ручек: Пилешко со зеленчук

Слободен Печат

Маја Велкова, убавото лице на градот: Можеби бев единствената жена со посебни потреби која менаџираше салон

Мими Стојановска

ФОТО: Пејачката отишла на смалување на желудникот, па покажала шокантни фотографии од исекотини и модринки по телото

Слободен печат

ВИДЕО: Васил Гарванлиев имаше одлична прва проба на евровизиската сцена во Ротердам

Слободен печат

Остави Коментар