16 C
Скопје

Tag : семејна фотографија

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Прекрасна семејна фотографија на Бијонсе и Џеј Зи заедно со децата ги воодушеви фановите

Слободен печат
Досега невидена семејна фотографија од Бијонсе, Џеј Зи и нивните деца се појави на социјалните мрежи воодушевувајќи ги нивните бројни обожаватели. Фотографија од семејството Картер,...