12 C
Скопје

ФОТО | Малку задрема: Лордес Леон, најстарата ќерка на Мадона, фотографирана како се вози во метрото во Њујорк!

Како и целиот нормален свет, таа плати за билетот и влезе во метрото во Њујорк заедно со нејзината пријателка. Нејзината последна дестинација, според американските медиуми, била Бруклин.

Profimedia
Profimedia

Носеше тренерка, зимска јакна и заштитна маска. Интересно е што таа ја просмени бојата на косата и ја обои во црвена боја.

Во еден момент Лордес и малку задрема во метрото.

Прочитајте и...  На денешен ден - 2 март

Поврзани вести

Ново истражување: Зошто состаноците на „Zoom“ нè исцрпуваат и како да се минимизира тоа

Слободен Печат

Вил Смит размислува да влезе во политиката

Слободен Печат

Анџелина Џоли ја продаде сликата на Черчил која ѝ ја подарил Бред Пит

Слободен Печат

Кристина Бошнакова ни препорачува: Израдувајте ги најблиските со превкусен колач од чоколадо и шумско овошје

СП.

Д-р Крстеска: Со протоколот на липосукциска исхрана, мастите се претвораат во енергија

Јасмина Кантарџиева Димков

„Фрајле“ добија конкуренција: „Камби“ е новиот сплитски машки состав кој добро пее и уште подобро изгледа

Слободен Печат

Остави Коментар