25 C
Скопје

ФОТО | Каролина Гочева објави досега невидена фотографија: Денов, месецов, годинава!

На својот инстаграм – профил нашата позната пејачка, Каролина Гочева, објави досега невидена фотографија која предизвика бројни реакции и поддршка од нејзините колеги и фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Иако не е многу активна на социјалните медиуми секоја нејзина нова објавена фотографија нејзините фанови ја проследуваат со внимание, а Гочева изминатиов период секогаш се трудеше да пренесе убава енергија на своите следбеници објавувајќи стари фотографии и убави спомени.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Како и сите музичари во нашата земја така и Каролина со нејзиниот тим се засегнати од ситуацијата поради пандемијата на коронавирусот и веќе многу долг период немаат никакви настапи и ангажмани.

Тешка година која не погоди од многу аспекти. Бројни загубени животи, немир, немоќ, страв и егзистенцијална борба.

Поврзани вести

Кардашијан и Џенер потрошија 37 милиони долари за реновирање на имотот во Калифорнија

Слободен Печат

Блејк Лајвли ќе го режира и ќе глуми во новиот филм на „Netflix“ насловен „Lady Killer“

Слободен Печат

ФОТО: Шерон Стоун воодушевува во едноделен костим за капење

Слободен Печат

Најдобрите македонски диџеи: 9 мај – резервиран за „Фјужн фестивал“

Слободен Печат

Актерот Метју Пери флертувал со 19-годишна девојка: Дали сум стар колку татко ти?!

Слободен Печат

Сара Мејс сподели семејна фотографија: Само ние четворица – па веднаш следеа дополнителни прашања

И. Т.

Остави Коментар