12 C
Скопје

Tag : Каролина Гочева

Магазин Магазин слајдер Сцена

Каролина Гочева сподели серија фотографии по кои ќе ја памти 2020 година

Ирена Трајкова
Иако оваа пандемиска година ни донесе многу предизвици и ни го промени начинот на живот во целост, сепак, сите ќе ја памтиме и по нешто...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Каролина Гочева во претпразнично расположение

Слободен Печат
Иако оваа година поради пандемијата на коронавирус, сè е поразлично вклучувајќи ја и прославата на празниците, сепак многу луѓе не дозволија целата ситуација да влијае...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Каролина Гочева на прошетка во Преспа со нејзината мајка

Слободен Печат
Нашата најпозната пејачка Каролина Гочева ретко споделува детали од својот приватен живот на социјалните мрежи, а особено кога станува збор за нејзиното семејство, јавноста речиси...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каролина Гочева во бикини на 1 октомври: Македонското девојче ужива на плажа! (ФОТО)

Слободен Печат
Пејачката Каролина Гочева одлучи да ги изненади своите обожаватели со неколку прекрасни фотографии кои ги сподели на нејзиниот инстаграм-профил. Од фотографиите се гледа дека Каролина...
Магазин Магазин слајдер Сцена

За Каролина Гочева допрва почнува лето: Пејачката отпатува на „непозната“ дестинација и објави фотографија во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако судиме по последната објава на профилот на Инстаграм на нашата позната пејачка Каролина Гочева, летото допрва почнува за неа. Имено, македонското девојче со своите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каролина го прослави 40-от роденден: Ова бројче заслужуваше посебна журка, но и вака не е лошо

Слободен печат
Каролина Гочева наполни 40 години. Роденденот го прослави во домашна атмосфера. На нејзиниот инстаграм-профил објави фотографија на која е насмеана и весела, а во рацете...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ретко ги покажува во јавноста: Каролина Гочева со нејзината мајка, сестра и внука! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најдобрите работи кои можете да ги правите во самоизолација е разгледување на стари фотографии кои ќе ви разбудат убави спомени. Токму тоа го...
Забава Магазин

Нема да ги препознаете: Каролина Гочева и сопругот Михаил во маски и ракавици упатија порака до сите нас! (ФОТО)

Слободен печат
Мерките кои ги даде СЗО и Владата на нашата земја поради коронавирусот треба да се почитуваат, безразлика  кој сте и со што се занимавате. И...
Еспресо Шоу биз

Каролина Гочева објави секси-фотки! Популарната пејачка ги изненади фановите! (ФОТО)

Слободен печат
И познатата пејачка Каролина Гочева кога сака може да биде секси и заводлива. За тоа најдобро сведочат и последните фотографии кои таа ги објави на...
Еспресо Шоу биз

Каролина оригинална меѓу ресенските јаболка (ФОТО)

Теодора Циклевска
Каролина Гочева на својот инстаграм-профил сподели фотографии во кои позира меѓу ресенските јаболка, а нејзиниот есенски стајлинг е оригинален. Погледнете ја....