Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. 

Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите, додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира сама со бебето.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

И двајцата родители имаат ист опис на фотографиите, на кои пишува – „Моето сонце, 30 јануари 2020 година“.

Ана и Енрике имаат уште две деца заедно, двегодишните близнаци Никола и Луси.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Името на новородената ќеркичка и натаму не е и е познато на јавноста. 

Прочитајте и...  Коронавирусот не ги уништува само белите дробови, и друг орган е на удар!

Прочитај повеќе

Во кои случаи коронавирусот може да стане смртоносен?

Слободен печат

„Парни ваљак“ снимија спот и испратија важна порака до фановите! (ВИДЕО)

Михаило Донев

Коронавирусот им ги расипа плановите: Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез ја одложуваат венчавката!

Слободен печат

Ќерката на трагично настраданиот актер сподели досега необјавено видео од својот татко (ВИДЕО)

Слободен печат

Нови предупредувања: Еве колку далеку патува коронавирусот по кашлањето или кивањето

Слободен печат

На Џенифер Анистон не ѝ оди онлајн-шопингот: Нарачала готова слика наместо бои (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Викторија и Дејвид Бекам од коронавирусот се кријат во карантин вреден 6,7 милиони евра (ФОТО)

Слободен печат

Ова е најлошиот можен момент за да молите за внимание – Зошто Британците повторно ги нападнаа Меган и Хари?

Слободен печат

(ВИДЕО+ФОТО) Село во Германија нема ниту еден заболен, жителите веруваат ги штити ветување на предците дадено уште за време на чумата

Слободен печат

Ние можеме да им пренесеме коронавирус на мачките, а дали можат и тие на нас?

Слободен печат

Тесто за пица готово за 10 минути: Станете италијански пица мајстор во вашиот дом!

Слободен печат

ФАНОВИТЕ ВО НЕВЕРУВАЊЕ: Популарниот актер снимен додека ЈА ДАВИ обожавателката! (ВИДЕО)

Слободен печат