Елегантни и префинети – Овие фризури ќе бидат хит во 2020 година! (ФОТО)

инстаграм

Влегувањето во новата година и новата деценија многумина ќе ги инспирира на промени.

Некои ќе појдат во теретана, некои ќе ја променат работата, а некои фризурата. Ако сте во третата група и размислувате за промена на вашиот изглед, ви претставуваме четири фризури кои ќе бидат апсолутен хит во 2020 година.

Боб фризура

„Shaggy cut“

Долги екстензии

Ултра кратка коса

View this post on Instagram

Mondays amirite?

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Видео на денот