Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Актерот Вил Смит (50) ѝ рекол на својата жена Џејда Пикет Смит (48) дека „завршил“ со неа и инсистирал повече да не разговара со неа откако им се распаднал бракот.

Холивудскиот актер и неговата сопруга јавно проговорија за нивните приватни проблеми во драматичната емисија на Џејда „Red Table Talk“.

Фото: graphic.com.gh

За време на разговорот Џејда потврдила дека имала врска со пејачот Аугуст Алсина (27) за време на нивниот брак.

Познатиот пар објаснил дека тоа се случило за време на тежок период во нивната врска пред околу 4 ипол години.

Смит признава дека бил убеден како нивниот брак е пред крај и дека никогаш повеќе не сакал да разговара со неговата сопруга.

Во разговорот актерот открил како Алсина влегол во нивниот живот додека бракот им бил на „стаклени нозе“, пренесува Mirror.

Прочитајте и...  Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Но, и покрај сите работи парот се одлучил да му даде уште една шанса на бракот кој трае се уште. Смит изјавил дека е „вистинско чудо“ како успеале да ги поправат работите и да го оддржат бракот покрај сите падови.

„Има одредени работи низ кои морате да поминете. Тоа е вистинско чудо’“, изјавил актерот во интервјуто.

Прочитај повеќе

Не можете да заспиете? Овој природен лек делува подобро од апчињата за спиење

Слободен печат

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Слободен печат

Почина италијанската комичарка Франка Валери: Пред девет дена го прослави 100-от роденден

Слободен печат

Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Слободен печат

Ова лето јадете плодови со сина или со црвена боја

Слободен печат

Витни Хјустон почина пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Песните сами ќе ви објаснат и ќе сфатите каде сум

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Во колку часот сте родени? Часот на раѓање ќе ви открие каква личност сте или каква е личноста која ви се допаѓа

Слободен печат

Тања Савиќ очајна откако маж ѝ ги однесе децата во Австралија без нејзино знаење: Пет дена не сум ги слушнала синовите

Слободен печат

Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Слободен печат

Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место (ФОТО)

Слободен печат

Андрија Милошевиќ не е само шегаџија: Ја покажа и својата романтична страна

Слободен печат

Коронавирус: Зошто луѓето веќе не се толку загрижени за смртните случаи и за бројот на заболени?

Слободен Печат