Додека Луна, Анабела и Гаги секојдневно се расправаат во „Задруга“, поради најмалата ќерка Нина реагирала полицијата? (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

И додека Анабела Атијас и нејзината повозрасна ќерка Луна Ѓогани, секојдневно се караат во реалното шоу „Задруга“, нејзината најмлада ќерка Нина Ѓогани поради нивните расправии наводно повторно доживеала нервен слом.

На Нина не ѝ е лесно секојдневно да ги гледа караниците и навредите кои си ги упатуваат нејзината сестра и мајка, а близок извор раскажал дека таа се чуствува многу лошо.

– Нина една вечер доживеа нервен слом поради тоа што се случуваше во „Задруга“ – открил изворот на српски „Информер“.

Поради кршењето и буката која ја направила, наводно морала да интервенира и полицијата, а во случај да се случи повторно истото, ќе мора да се вклучи и социјалната служба.

– Реагираше и полицијата, се кршеше по станот. Доби предупредување ако се повтори истото ќе реагира социјалната служба.

– Нина има и панични напади, бидејќи сите и се смеат на улица. Андреј е многу загрижен за неа, но и за Анабела – заклучил извор близок на семејството.

Видео на денот