Цел интернет ги исмева: На полицајците им требаа дури 34 удари за да отворат врата (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Цел интернет ги исмева: На полицајците им требаа дури 34 удари за да отворат врата (ВИДЕО)

Полицајците се помачија малку со вратата, а интернетот збудале од смеење.

Шпанската цивилна гарда стана предмет на потсмев на социјалните мрежи.

На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како шпанската полиција не може да скрши една врата во текот на една операција во Каталонија.

Полицајците со удари се обидувале да ја скршат вратата, а им биле потребни 34 удари, па за тоа време тие внатре слободно можеле и да се истушираат пред да започнат да бегаат.

Стручно нема што, од 35-от обид им успеа….

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close