Tag : збудале

Магазин Магазин слајдер Семејство

Светот збудале по новиот трик против комарци – Еве како за секунда да се спасите од нив! (ВИДЕО)

Слободен печат
Комарците и мувите во лето се вистински кошмар и често знаат да ни го расипат уживањето во ноќните часови, а дури и спиењето. Но доколку...
Забава Магазин

Цел интернет ги исмева: На полицајците им требаа дури 34 удари за да отворат врата (ВИДЕО)

Слободен печат
Шпанската цивилна гарда стана предмет на потсмев на социјалните мрежи. На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како шпанската полиција не може...