• цел

Шерон Стоун се присети на најтажниот период во животот: Само лежев и плачев по цел ден

Славната актерка Шерон Стоун проговори за тешкиот животен период нив кој поминувала пред 13 години, кога го загубила старателството над синот Роан. Таа го доби синот во бракот со американскиот новинар Фил Бронштејн, а сега за магазинот „Saga“ ја откри вистината за деновите кога само лежела и плачела. „Откако го загубив примарното старателство над Роан, …

Шерон Стоун се присети на најтажниот период во животот: Само лежев и плачев по цел ден Read More »