Боли глава од оваа сума: Погледнете за колку пари Кристијан Голубовиќ влегува во „Задруга“ (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ (50) потпиша договор со телевизијата „Пинк“, односно нејзиниот сопственик Жељко Митровиќ, за учество во четвртата сезона на реалното шоу „Задруга“.

Се зборува дека Кристијан потпишал договор на 150.000 евра хонорар, од кои 50.000 евра ќе ги добие унапред. Меѓутоа, тој тврди дека за учество во „Задруга“ ќе инкасира дури 350.000 евра.

– Ми велат мене „Ти си циркузант, старлетан, влегуваш во реалити“. Па, зар не би и ти за 350.000 милји? Еве, да ги откриеме картите, а Жељко нека се огласи јавно и нека ме демантира. Па, јас нема да бидам внатре ако не можам да купам куќа со базен – рекол Кристијан во една емисија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⚡Kristijan Kiki Golubovic⚡ (@kristijan.krile_official) on

Прочитајте и...  Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат