6 најдобри стајлинзи: Носете кожни пантолони како трендсетерките! (ФОТО)

Кога есента ќе затропа на вратата јасно е дека е време за кожната гардероба.

Јакните од овој материјал веќе со години се задолжително парче во гардероберот на секоја жена, а оваа година ќе им се придружат и кожните пантолони и хеланки.

Модните дизајнери им дадоа зелено светло на овие парчиња, а дозволени се и кожни комбинации од глава до пети.

Доколку на следниов начин ги комбинирате кожните пантолони ќе оставите впечаток на жена која знае што е добар стил.

Погледнете…

 

 

Прочитајте и...  Нов маж во животот на Нивес Целзиус: „Сè е тоа некако невино и свежо!“ (ФОТО)

Прочитај повеќе

Убавата актерка беше во врска со 16 години постариот колега, а сега го има популарниот Бали бег

Слободен печат

Поради нејзиниот изглед на жива барбика, денес никој не сака да ја вработи! (ФОТО)

Слободен Печат

Брзи чоколадни колачиња

Слободен печат

Криси Тиген на Твитер ја обвинуваат за педофилија поврзана со кругот на Епстајн: Блокирав милион луѓе!

Слободен Печат

Маргот Роби е една од најубавите актерки во Холивуд која никогаш не престанува да изненадува: Модни комбинации кои го оттргнаа вниманиете дури и од нејзиното прекрасно лице! (ФОТО)

Слободен Печат

Едноставна вежба за дишење „4-7-8“ ја ублажува анксиозноста

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Излекуваните од ковид-19 со недели тешко дишат, долго спијат…

Слободен печат

Актерката Нина Добрев се облече во бикини и ја покажа својата витка фугура во карантин! (ФОТО)

Слободен Печат

Д-р Фанка Гилевска, специјалист офталмолог: Професионалниот раст доаѓа преку истражување и многу работа

Јасмина Кантарџиева Димков

Шестгодишно момче ја спасило својата сестра од бесно куче и се здобило со сериозни повреди: Ти си новиот херој на „Одмазниците“! (ФОТО)

Слободен Печат

Ако користите некои од овие лекови, не излегувајте на сонце!

Слободен печат

Анџелина Џоли во фустанот кој е хит летово и секоја жена ја прави да изгледа како божица! (ФОТО)

Слободен Печат