21.8 C
Скопје

Загина возач на автомобил кај Бараево

Сообраќајната несреќа најверојатно се случила кога патничкото возило се вклучувало во сообраќај, по што камионот го удрил возилото во левата предна страна.

Во сообраќајна несреќа која се случила утринава околу 9.45 часот во општина Бараево (Србија) загина маж. Во сударот учествувале патничко возило и камион.

Возачот на патничкото возило им подлегнал на повредите, а повреден е и возачот на камионот, кој е пренесен на лекување.

Сообраќајната несреќа најверојатно се случила кога патничкото возило се вклучувало во сообраќај, по што камионот го удрил возилото во левата предна страна.

Поврзани вести

Прилепчанецот Ајровски доби притвор откако во камионот што го управувал беа откриени 324 килограми кокаин

МИА Агенција

Изгоре камион кај Струмица

Слободен печат

Битолчанец осомничен за недозволена трговија со дрога

100 санкции за непрописно вградени „фолии” и светлосни и звучни уреди во возила

Слободен печат

Во Тетово апел до граѓаните да се воздржат од пукање на свадби

Слободен печат

Беровчанец ја злоупотребил службената положба и оштетил фирма за 360.000 денари

Слободен печат

Остави Коментар