15.8 C
Скопје

Tag : Бараево

Хроника

Загина возач на автомобил кај Бараево

Во сообраќајна несреќа која се случила утринава околу 9.45 часот во општина Бараево (Србија) загина маж. Во сударот учествувале патничко возило и камион. Возачот на...
Вести Регион

ГОЛЕМА ДРАМА ВО СРБИЈА: Маж со ПИШТОЛ и се заканувал на бившата сопруга и седумгодишната ќерка дека ќе ги убие

Слободен печат
Во белградската општина Бараево, во Србија, бил уапсен 49-годишниот Дејан Б., под соммение дека пијан влегол во домот на поранешната сопруга и седумгодишната ќерка, пренесува...