Виц на денот: Папучар

Малиот Трпе го прашува татко му:
– Тато, знаеш што е папучар?
– Не!
– Па, изгаси ја правосмукалката да ти кажам!

Прочитајте и...  Том Хенкс важи за најдобриот холивудски сопруг, но тоа не било секогаш така - Актерот ја изневерувал својата прва сопруга и ја оставил со две мали деца! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Решение на Општина Центар: Рок од три дена за отстранување на челичната конструкција пред гостилницата „Аманет”

Слободен печат

Ново истражување: Пред 4,5 милијарди години Месечината се создала при судир на Земјата со друга млада планета

Слободен Печат

Работи кои ги занемаруваме, а всушност треба често да ги чистиме

Слободен печат

За 4 недели ќе изгубите 4 килограми: Најздравата диета на сите времиња! Исчистете го телото од токсини!

Слободен Печат

Нови 162 случаи на коронавирус, четири лица починаа, 109 пациенти се излекувани

Слободен печат

Митови и вистини околу средствата за дезинфекција: Дали чистењето со оцет нè штити од вируси и бактерии?!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Груби: Нелогична е одлуката на ВМРО-ДПМНЕ да не поддржуваш нешто за што претходно си се согласил

Слободен печат

Француски новинари повредени во напад во Нагорно Гарабах

Слободен печат

Како бебе го мачкале исклучиво со крема од кавијар – 5 помалку познати нешта за синот на Доналд и Меланија Трамп

Слободен печат

По Словенија и Хрватска размислува да забрани работење во недела

Марина Дамческа

Безвременска елеганција – Есенски мантили во режија на Џенифер Лопез (ФОТО)

Слободен печат

Принцот Филип е многу разочаран од Меган: Зошто таа не се откажа од актерството, како што јас ја напуштив кариерата за да бидам со кралицата?

Слободен Печат