11 C
Скопје

Виц на денот: Анестезија

Пред операција анестезиологот го прашува Трпе:
– Сакаш анестезија која е покриена со твоето здравствено осигурување или приватно?
– Дајте ми од таа што е покриена со осигурувањето.
– Договорено. Нани ми нани…

Прочитајте и...  Филипче со апел до возрасните гостиварчани да се пријават за вакцинација

Поврзани вести

Уапсени 2 лица од Швајцарија поврзани со терористот Кујтим Фејзулаи

Слободен печат

Дали некогаш сте се запрашале како месеците ги добиле имињата? Еве го одговорот

Слободен печат

Хороскопски знаци на кои им е најтешко да се извинат

Слободен печат

Повеќето земји во Европа воведуваат или го продолжуваат затворањето

Слободен печат

Странските медиуми за Србија и вакцинацијата: Луѓето тука живеат тука како да нема корона

Слободен печат

Зоран Заев единствен кандидат за нов претседател на СДСМ на внатрепартиските избори на 21 март

Слободен печат

Остави Коментар