Вака изгледа кога СЕВЕРИНА ќе ги здружи силите со својот СВЕКОР (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Вака изгледа кога СЕВЕРИНА ќе ги здружи силите со својот СВЕКОР (ВИДЕО)

Може само да заклучиме дека таа ужива во топлите денови од летото, а и со неколку секси фотки таа многу ги израдува своите фанови.

Регионалните медиуми за познатата пејачка Северина во последните неколку денови пишуваат дека таа наводно поминува низ тежок период, вклучувајќи и потенцијален банкрот, долгови на сите страни, откажани настапи и борба за старателство над синот.

Но доколку судиме според нејзините објави на Инстаграм, таа воопшто не обрнува внимание на тоа.

Може само да заклучиме дека таа ужива во топлите денови од летото, а и со неколку секси фотки таа многу ги израдува своите фанови.

Северина исто така објави и видео на кое пее со својот свекор, познатиот пејач Драган Којиќ Кеба.

– И така секој ден, мојот свеки и јас – напиша Северина.

Погледнете како изгледа кога тие ќе ги здружат силите.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close