• којиќ

ВИДЕО: Предизвика лавина реакции и расплака многумина – Северина им ги посвети своите познати стихови на жртвите од Вуковар

Пејачката Северина Којиќ на својот Инстаграм профил го одбележа Денот на сеќавањето на жртвите во Вуковар. Денот на сеќавање на жртвите во Вуковар оваа година прв пат се одбележува како државен празник, а на својот Инстаграм профил го одбележа и Северина Којиќ. Пејачката објави снимка од својот концерт и на жртвите од градот на хероите …

ВИДЕО: Предизвика лавина реакции и расплака многумина – Северина им ги посвети своите познати стихови на жртвите од Вуковар Read More »