Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“ – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“

Фотографиите за само половина час заработиле повеќе од 14.000 илјади лајкови, а фановите во коментари и дале само пофалби.

Северина Којиќ (47) на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтичната порака која му ја упати на сопругот Игор и ја напиша покрај објавата.

„Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога не гледам“, напишала и додала тагови.

Фотографиите за само половина час заработиле повеќе од 14.000 илјади лајкови, а фановите во коментари и дале само пофалби.

„Наша Божица“, „Најубава и најзгодна, убавице“, „Совршена“, „Прекрасна“, „Многу згодна“, биле само некои од коментарите.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close