ТУРИСТКА СЕ РАЗГОЛЕ и скокна од мост (ВИДЕО)

Видео во кое се прикажува страшниот момент кога една туристка се соблекува гола и скока од мостот во Португалија, кој е висок 45 метри, стана хит.

Туристката, за која се верува дека е од Бразил, беше снимена како скокна од мостот на Дом Луис во Порто.

Во видеото се гледа жената за која се верува дека била пијана, како се соблекува и го балансира нејзиното тело со страничните браници на мостот, пред да се фрли во реката Дуро.

На туристката и се придружија двајца мажи скокајќи голи во водата. Локалните медиуми објавија дека полициските патроли ја пребарале областа по инцидентот, но не ги најдоа лицата кои биле вклучени во скокот и досега никој не е уапсен. Се претпоставува дека жената не претрпела телесна повреда по скокот, пренесува ГазетаБлиц.

Прочитајте и...  Создадени се еден за друг: 6 хороскопски парови кои совршено си одговараaт во спалната соба

Прочитај повеќе

Девојка забележала вистински хорор кога се вратила дома од карантин: Мислев дека дома ми се вселиле вонземјани! (ФОТО)

Слободен Печат

Славеничкото издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детаљ кој ефектно ја обликува половината! (ФОТО)

Слободен печат

За десет секунди! Овој лесен трик засекогаш ќе го реши вашиот проблем со заплетканите врвки на бермудите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Правилно и детално миење на дрвените лажици, даски и прибор: Единствениот начин со кој навистина ќе ги отстраните бактериите!

Слободен печат

Мима Караџиќ: Не носам маска, ниту пак бев во изолација, излегувам секоја вечер и ќе продолжам да го правам тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пејачката Аделина Тахири позираше во базен и покажа со какво „оружје“ располага! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Секој прст на раката е поврзан со органите: Масирајте го показалецот само една минута и веднаш ќе почувствувате ефект!

Слободен печат

Кристина Арнаудова има три предлог дестинации за одмор во нашата земја: Дознајте кој е нејзиниот фаворит! (ФОТО)

Васко Спасоски

Интимни мемоари… Излегуваат нови детали за кралското семејство

Слободен печат

Конечно и се исполни желбата: Атиџе од „Медена земја“ ја сними својата прва песна „Покрај река Брегалница“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Гертруда Едерле е прва жена која го препливала Ла Манш: Кога некој ќе ми каже дека не можам нешто да направам, тогаш одам и го правам тоа!

Слободен печат

„Бијонсе со години лаже! Таа не е црна, туку е бела и потекнува од Италија – се вика Ан Мари Ластраси! (ВИДЕО)

Васко Спасоски