Tag : скока

Еспресо Шоу биз

Марјана скока на јаже, ама скока и нешто друго (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата водителка Марјана Станојковска речиси секојдневно е активна на социјалните мрежи со објави на фотографии или видеа. Таа најчесто е во улога на промотор на...
Забава Магазин

ТУРИСТКА СЕ РАЗГОЛЕ и скокна од мост (ВИДЕО)

Слободен печат
Видео во кое се прикажува страшниот момент кога една туристка се соблекува гола и скока од мостот во Португалија, кој е висок 45 метри, стана...