ТРАГЕДИЈА ВО ХОЛИВУД: Синот на познат актер ја избодел мајка му, полицијата го застрелала (ФОТО)

Како што јавуваат американските медиуми, во куќата на легендарниот актер се случила стравична трагедија.

Синот на актерот Рон Илај, што го играше Тарзан во истоимената серија, Камерон со неколку убоди од нож ја убил неговата мајка Валери Илај. Рон и Валери беа во брак 35 години и имаат три деца.

профимедиа

Глумецот успеал да ја повика полицијата, но кога таа пристигнала, неговиот син Камерон не сакал да се предаде, со што претставувал закана по нивниот живот, па така четворицата полицајци отвориле оган и го убиле.

профимедиа

Не е познато кој е мотивот на убиството, а полицијата во Санта Барбара веднаш покренала истрага.

профимедиа

Илај (81) беше ѕвезда на серијата Тарзан во шеесетите, а потоа играше и во „Doc Savage“, a беше и домаќин на изборот Мис на Америка.

Прочитајте и...  Тридневна детоксикација - Исчистете го телото од наталожените отрови, а истовремено изгубете и неколку килограми

Прочитај повеќе

Готвачот на Наоми Кембел ја откри тајната на „Итал“ исхраната!

Васко Спасоски

Саша Ковачевиќ има афера: Погледнете ја девојката и сè ќе биде јасно! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Албанска телевизија ја зголеми гледаноста на 300 отсто: Презентерките без градник во етер! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Никогаш видени снимки: Погледнете како реагира Новак Ѓоковиќ кога на четири години го добил првиот рекет (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Нивес се пофали со фризурата, но сите гледаа малку подолу: „И да си келава, ќе ми беше сеедно!“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Мајли Сајрус ги покажа стомачните мускули, но упати силна порака против расизмот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Боли глава од оваа сума: Погледнете за колку пари Кристијан Голубовиќ влегува во „Задруга“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Владо Георгиев наполни 44 години, а има само една желба која не се однесува на него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Семјуел Л. Џексон го навреди Трамп: Невозможно е тој се*ко да е скриен во подрум!

Васко Спасоски

Луна пред татко ѝ ги покажа голите гради, а нему му падна доста непријатно (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Бикините на Памела Андерсон и стојат многу подобро отколку на 20 годишни девојки! (ФОТО)

Васко Спасоски

Таа беше прогласена за најубавата жена во светот, но фановите сепак сметаат дека имала мала помош: Бела Хадид повторно критикувана поради естетските зафати (ФОТО)

Слободен Печат