Српскиот пејач поради корона не излегува од дома: Погледнете ја неговата лускузна вила од половина милион евра! (ВИДЕО)

Популарниот српски пејач Миле Китиќ поради коронавирусот не излегува од својот дом каде живее со сопругата, пејачката Марта Савиќ и ќерката која тргна по нивните стапки, Елена Китиќ.

Семејството Китиќ ужива во куќа, која според пишувањата на медиумите вреди околу 550.000 евра. Луксузниот имот поседува огромен гардеробер, големо купатило, билијард сала, базен, теретана… Марта во една прилика изјавила дека семејната куќа ја направила по свој вкус.

Секој член на семејството има свој спрат, а поред базенот надвор, постои вазен и внатре во куќата.

Во нивниот дом се наоѓаат и многу скулптури и фигури, а на ѕидовите доминираат уметничките дела кои се вклопени во ентериерот на луксузната вила.

Откако се појави информацијата дека Миле е уапсен заедно со колегата Џани во еден хотел во Белград, бидејќи за време на епидемија биле повеќе луѓе отколку што било дозволено, пејачот ја демантираше оваа информација со образложение дека со денови не излегува од дома.

Прочитајте и...  Бугарија ќе го укинува 14-дневниот карантин, освен за граѓаните на осум држави

– Од 11 март не сум излегол од дома. Ќерка ми ј јас вежбаме, се дружиме. Има една продавница во близина на мојата куќа, а сопственичката на таа продавница доаѓа до нашата куќа и ни носи тоа што треба – рекол Миле.

Погледнете како изгледа нивната семејна куќа во Белград:

Прочитај повеќе

Моден камелеон: Сите стилски трансформации на Шарлиз Терон! (ФОТО)

Слободен Печат

Васил Тупурковски во „Еден на Еден“: Пријателите мислат дека Тито ми ги остави мене пурите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сопругата на Хју Џекмен беше исмејувана поради насловната страница на познатиот австралиски магазин! (ФОТО)

Слободен Печат

„Така ми се заблагодари“: Сценаристот на „Ниски старсти“ по 28 години призна дека спиел со Шерон Стоун! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ален Исламовиќ станува политичар за да ги реши проблемите со мигрантите

Слободен печат

Цел свет ги гледа овие видеа: Ги собира бројките од часовникот и добива неверојатен број, секогаш истиот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најголемите осудувачи се кријат во овие 2 хороскопски знаци

Слободен печат

Северина ја отвори летната сезона со фотографија во костим за капење

Слободен печат

Се враќа „La Casa De Papel“, еве кога ќе можете да уживате во петтата сезона

Слободен печат

Најактуелната борба во овој период – Еве како да ја спречете појавата на целулит

Слободен печат

Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Слободен печат

Зборови за Кљок од Сани: Неговата фризерница ќе остане синоним за авангарда

Ј.К.Д