„Со години спиев со неговата сопруга, а тој го знаеше тоа“: Нов скандал во Холивуд! (ФОТО)

Американскиот пејач Август Алсина ја шокираше јавноста со откритието дека со години бил во врска со Џејда Смит и дека нејзиниот сопруг, холивудскиот актер Вил Смит, знаел и не му пречело.

Неговата приказна е главна тема на американските медиуми.

– Не запозна нејзиниот син Џејден, во 2015 година. Вил знаеше за нашата врска и не му пречеше. Таа е единствената жена што некогаш сум ја сакал. Целото битие и го посветив на неа, рекол младиот пејач.

 

View this post on Instagram

 

Dear @jadapinkettsmith, Happy Mothers Day Love, Your Oldest child, Willard

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Џејда, пак,  тврди дека никогаш немала никаква врска со Август.

 

View this post on Instagram

 

💋

A post shared by Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) on


Интересно е што Вил и Џејда отсекогаш имале „отворен“ брак и не го кријат тоа. Но,таа сепак тврди дека Август не бил дел од нивната приказна.

Вил и Џејда се венчаа во 1997 година и имаат две деца, Џејден (22) и Вилоу (20).

Прочитајте и...  Лесно е за неа: Анастасија Ражнатовиќ со приватен авион замина на летување - погледнете каде! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Три хороскопски знаци на кои ќе им се насмее љубовта во месец август!

Слободен Печат

Синот на Дејвид Бекам се соблече и ги покажа стомачните мускули, му порачаа дека е ист како татко му! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерката од хит-серијата „Ривердејл“ ја откриј тајната за совршено тело! (ФОТО)

Слободен Печат

Брутално искрена! Анабела не сака да се слушне со ќерка си: Ќе ја паметам онаа среќна Луна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Потресна исповед на Исидора Бјелица уште пред две години: Доаѓа ден кога знаеш дека останал само уште еден погреб…

Васко Спасоски

Само што оздраве од корона, повторно доби температура и заврши во болница: Пејачката Славица Чуктераш вели дека е силна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

По долгата и тешка битка со болеста, почина Исидора Бјелица!

Васко Спасоски

Ваква ја немате видено: Марија Шерифовиќ го смени имиџот и му ја „летна“ на одмор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Оваа наша пејачка нема конкуренција: Таа е најзгодната „риба“ на естрадата за ова лето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нада Димитријевиќ, девојката која потпетиците ги чува како експонат на диџеј пултот, гостува во Скопје!

Васко Спасоски

Пет зачини корисни за здравјето на вашиот мозок!

Слободен Печат

„Адел, како да им објаснам на моите ќерки дека повеќе не личиш на себе“: Емотивна порака од една мајка! (ФОТО)

Васко Спасоски