Славната Тони Брекстон (52) младоликиот изглед го должи на вибратор: Детално објасни како го користи! (ВИДЕО)

Американската пејачка Тони Брекстон (52) ја открила тајната за својот младолик изглед во новата видео снимка која ја објавила на Инстаграм.

Имено, пејачката открила дека своето лице често го масира со вибратор, кој не го користи за ништо друго, освен за нега на лицето, како што напишала.

– Признавам, ова тука е вибратор, но јас го нарекувам масажер за лице. Тој ги активира мускулите на моето лице и ги поттикнува да работаат. Не сум го користела никаде, освен на лице – започнала Тони.

– Тука се наоѓа мала топка која е едноставно е совршена. Понекогаш ја ставам во замрзнувач. Потоа го масирам лицето, а вибрациите ги активираат моите мускули – објаснила таа.

Прочитајте и...  Џиџи Хадид и Зејн Малик станаа родители: Нашето девојче веќе го смени нашиот свет

Ова видео снимка била прегледана преку 618 илјади пати на Инстаграм, а под неа се нанижаа и голем број коментари.

„Ако Тони вели дека тоа делува, тогаш навистина е така. Па, погледнете само како изгледа таа“, „Ова е лудило. Таа не старее“, „Природна убавина“, „Ова беше забавно за гледање“, „Благодариме на советите Тони“ – се само некои од коментарите.

Прочитај повеќе

Покажа дека нема проблеми со килограмите: Манекенката Софија Милошевиќ е во топ форма и по породувањето!

Васко Спасоски

Љубов преку балкон во време на корона: Тие се Ромео и Јулија на 21 век

Слободен печат

Оваа сезона на Вага ќе биде поинаква: Еве што точно му носи на вашиот хороскопски знак

Слободен Печат

Дац и Александар го претставија спотот за песната „Ѓавол да те земе“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Како во филм: Дилер на дрога осуден на смрт, ископал тунел од ќелијата и побегнал

Слободен печат

За среќен почеток на есента: 3 рецепти што морате да ги пробате во новата сезона

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Јелена Розга никогаш не настапува без овој детаљ на себе: Нема шанса да сте го забележале

Васко Спасоски

Следната година Том Круз ќе патува во вселената за да сними филм!

Васко Спасоски

Интервју со Александар Ношпал, костимограф и моден дизајнер: Балетскиот костим е врв во креирањето облека 

Јасмина Кантарџиева Димков

Финците велат дека можат да го намирисаат вирусот со 100% сигурност: Кучиња трагачи во Хелсинки откриваат корона! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рајан Рејнолдс ќе стане сопственик на фудбалски клуб: За 2 милиони долари го купува од навивачите! (ФОТО)

Васко Спасоски

Астероидот 2020 SW денеска ќе прелета меѓу Земјата и Месечината, научниците сметаат дека нема место за паника

Слободен печат