Сите мислат дека Луна Џогани е бремена, а таа позира во танга-бикини и јаде слатки! (ФОТО)

Луна Џогани и нејзиниот вереник Марко Миљковиќ после веридбата отпатуваа на одмор во Турција, каде веќе неколку дена уживаат на сонце и море.

Од кога се на одмор, Луна не престанува да објавува фотографии во бикини, по кои може да се забележи дека „ставила“ неколку килограми.

Многумина поради сликите на кои се гледа и стомакот, помислилија дека Луна е бремена, меѓутоа таа го демантираше тоа, но призна дека се поправила по излегувањето од реалното шоу.

Таа кажала дека во изминатиот период малку се запуштила и дека поради слатки работи, кои просто ги обожава, добила вишок околу половината и стомакот.

– Не сум бремена, само се поправив малку, бидејќи на одмор не можам да одолеам на некои слатки работи. Сите вие знаете колку сакам слатко, па малку и се поправив. Од таму дојде и ова стомаче, но тоа се ќе се реши кога ќе се вратиме во Србија – открила за српски Ало.

Прочитајте и...  Српската пејачка вози 200 километри на час и „мува не ја лази“ (ВИДЕО)

Погледнете ги фотографиите од Турција:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Српската пејачка вози 200 километри на час и „мува не ја лази“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Не ви препорачуваме да се задевате со нив – Трите најодмаздољубиви хороскопски знаци

Слободен печат

Бојан и Марија од „Ај Кју“ ја напуштија Македонија! (ФОТО)

Слободен Печат

Пејачката Ана Николиќ „случајно“ го покажа задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дизни најави продолжение на „Кралот Лав“

Слободен печат

Зошто луѓето не ве сакаат? Водолиите заведуваат, Вагите се пресметливи, а овој знак е најголемото злопамтило во зодијакот!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Научниците открија: Пиењето кафе може да помогне во лечењето на ракот на дебелото црево!

Слободен Печат

Намирници кои треба да ги конзумирате доколку сакате вашите нокти да се совршено здрави и цврсти!

Слободен Печат

Том Хенкс важи за најдобриот холивудски сопруг, но тоа не било секогаш така – Актерот ја изневерувал својата прва сопруга и ја оставил со две мали деца! (ФОТО)

Слободен печат

Венчани се, не живеат заедно, а функционираат одлично: Гвинет Палтроу прослави две години брак со сопругот! (ФОТО)

Слободен печат

Е, ова е домаќинка: Пејачката Сека Алексиќ прави ајвар и пие ракија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Одлични трикови кои ќе ви помогнат полесно да се справите со прашината во домот

Слободен печат