ШТО СЕ МОЖАТ ДА НАПРАВАТ ПАРИТЕ: Еве како изгледаше снаата на Лепа Брена на почетокот на кариерата (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ШТО СЕ МОЖАТ ДА НАПРАВАТ ПАРИТЕ: Еве како изгледаше снаата на Лепа Брена на почетокот на кариерата (ФОТО)

Погледнете што прават парите и можноста да се посети естетската хирургија...

На пејачката Александра Пријовиќ, сега Живоиновиќ многумина и завидуваат на изгледот, но пејачката сепак јавно признава дека досега имала неколку искуства со естетската хирургија.

Пејачката не крие дека на себе направила неколку корекции и веќе од 15 години се ставила под нож, како и дека сега е презадоволна со својот изглед.

– На некого сум му поубава сега, на некого му бев претходно. Луѓето не размислуваат дека јас тогаш имав 15 години и бев дете. За овие пет години, во пубертетот, би се променила секако. Корегирав некои ситници. Но сепак се променив 100 проценти, изјави Александра за српските медиуми.

Погледнете што прават парите и можноста да се посети естетската хирургија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close