Шерон Стоун после 27 години ја повтори култната сцена од „Ниски страсти“ (ВИДЕО)

Славната актерка Шерон Стоун доби награда за жена на годината, а таа и беше доделена од страна на GQ магазинот на манифестација во Берлин. Холивудската ѕвезда за време на говорот ја повторила „онаа“ прочуена сцена од филмот „Ниски Страсти“ од 1992 година, кога за време на испитување од страна на полицаецот ги прекрсти нозете.

„Пред многу години седев на сцената. Режисерот тогаш ми рече да ги соблечам гаќичките, бидејќи се гледаат, а јас во таа сцена не би ни требало да носам. Одговорив: Секако! Не ни бев свесна дека тоа е моментот кој ќе ми го промени животот“, рекла Шерон на публиката, која таа ја предизвика да го направи истото што и она.

Прочитајте и...  Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Погледнете како изгледаше сето тоа во Берлин:

А еве ја и сцената од култниот филм за потсетување:

https://www.youtube.com/watch?v=bOtr54HW8kg&feature=emb_title

Прочитај повеќе

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

Слободен печат

Не поставувајте сами дијагноза – Еден од најголемите митови за високиот притисок

Слободен печат

Оскаровката Кејт Бланшет при реновирање се пресекла со моторна пила! (ФОТО)

Слободен Печат

Хороскопски знаци кои ќе имаат најмногу среќа во љубовта месецов!

Слободен Печат

Поранешната уредничка и модна икона на „Вог“ се најде како мета на критиките поради нејзината објава: Мојата намера не беше воопшто расистичка!

Слободен Печат

Идентични близнаци направиле експеримент со исхраната и добиле неверојатни резултати: Едниот бил веган, а другиот јадел месо!

Слободен Печат