Родени на ист ден: Овој актер веројатно ќе му биде кум на малиот принц (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Родени на ист ден: Овој актер веројатно ќе му биде кум на малиот принц (ФОТО)

Таблоидите веќе започнаа со претпоставките околу тоа кој ќе му биде кум на малиот принц на Меган и Хари.

Шпекулациите веќе почнаа… кој ќе му биде кум на малиот принц?

Само што британскиот принц Хари и Меган Маркл го добија првото дете, британските медиуми започнаа да шпекулираат кој би можел да биде неговиот кум!

На прво место, судејќи според пишувањето на таблоидите, се наоѓа актерот Џорџ Клуни кој е роден на истиот ден кога и малиот принц.

Амал и Џорџ Клуни се блиски пријатели со Хари и Меган и уште од претходно се говореше дека токму тој би можел да го крсти новото кралско бебе.

Меѓу потенцијалните кумови е и Џесика Малруни, најдобрата пријателка на Меган чии ќерки беа деверуши на венчавката на Меган и Хари.

Се споменува и Линдзи Рот, другарка на Меган од студенстските денови, но и тенисерката Серена Вилијамс, додека од страната на Хари се зборува за неколку негови роднини како можни кумови.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close