• малиот

Кејт и Вилијам се запознаа со својот омилен водител кој на малиот принц Џорџ му донесе необичен подарок (ФОТО)

На војводата и војвотката од Кембриџ им се исполни желбата да го запознаат своето омиленото ТВ лице, кое исто така му е омилено и на принцот Џорџ. Кејт Мидлтон (38) и принцот Вилијам (38) го пречекаа во градината на Кесингтонската палата водителот Сер Дејвид Атенборо. Ова беше одлична прилика и принцот Џорџ да го запознае …

Кејт и Вилијам се запознаа со својот омилен водител кој на малиот принц Џорџ му донесе необичен подарок (ФОТО) Read More »