Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Ана Сасо, поранешна Мис на Југославија, и добро позната по една од првите реклами за сокот „Јупи“ денес има 57 години и тоа е само информација во личната карта за неа.

Ана Сасо во средина

Убавицата од Сплит ги почести своите фанови на Инстаграм со фотографии во костум за капење и навистина изгледа феноменално.

Instagram

Ана Сасо се уште ја одржува истата физичка форма како тогаш, а следбениците на Инстаграм се воодушевени од тоа што го видоа.

Instagram
Instagram

Прочитајте и...  Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат