Памела Андерсон е секс-бомба, па дури и кога носи визир и маска! (ФОТО)

Американската Плејбој „зајачица“ и секс симбол на деведесетите години, Памела Андерсон позираше со визир на глава и заштитна маска на лице.

Имено, актерката објави фотки на кои позира во маслинесто зелен комбинизон, црни високи потпетици, додека на глава носи заштитен визир.

Факт е дека Памела и во ваква комбинација изгледа сексапилно. Таа дури на втората фотографија под визирот носи и заштитна маска за лице, се разбира за да се заштити од Ковид – 19.

– Модна комбинација за авион. Бидете безбедни – напишала Памела во описот на фотографијата на Твитер и испрати силна порака на своите обожаватели да се чуваат од вирусот.

Погледнете ја:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Дневен хороскоп: Што ви предвидуваат ѕвездите за оваа среда

Поврзани вести

Три хороскопски знаци студени како мраз: Ќе ви го скршат срцето без размислување

Слободен печат

Броиме калории: Дали ајварот ќе ве здебели?

Слободен Печат

Научник намерно се заразил со корона по вторпат: Ги проучил антителата, а заклучокот не е многу оптимистичен

Слободен печат

Како старата правосмукалка да ја претворите во нова: Потребен ви е само картонот од кујнските бришачи!

Слободен Печат

ВИДЕО: Општа тепачка на летот за Порторико: Жена предизвика тепачка поради кавга околу заштитните маски

Слободен печат

Никол Португалски провоцира: Дали пораките и фотографиите од нејзиниот Инстаграм се упатени кон Бред Пит?

Слободен Печат

Остави Коментар