5 C
Скопје

Tag : памела андерсон

Магазин Магазин слајдер Сцена

Памела Андерсон и нејзиниот сопруг се вклучија во емисија од нивниот кревет

Слободен Печат
Холивудската актерка Памела Андерсон даде интервју за една британска емесија, заедно со нејзиниот сопруг, од кревет. Актерката неодамна ги изненади нејзините бројни обожаватели објавувајќи дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Памела Андерсон се омажи за својот телохранител, во тајност: Шести брак за познатата русокоса од „Чувари на плажата“

Слободен печат
Актерката Памела Андерсон ги изненади нејзините бројни обожаватели објавувајќи дека повторно се омажила. Само една година откако стави крај на бракот кој траеше само 12...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Памела Андерсон ги напушта социјалните мрежи: Нема да заработувате пари на мене!

Слободен печат
Во вторникот, Памела Андерсон засекогаш се прости од социјалните мрежи со својот последен пост на својот инстаграм – профил. Sвездата од популарната ТВ серија „Чувари...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кендал Џенер на Ноќта на вештерките се преобрази во Памела Андерсон: Двојничка која им порачува на америкаците да гласаат

Слободен Печат
Изминатите денови, многумина ширум САД како и остатокот од светот одлучија да се маскираат за Ноќта на вештерките. Во серија сјајни маски, една особено се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешниот сопруг на Памела Андерсон изјавил дека пиел 7 литри вотка на ден

Слободен Печат
Поранешниот сопруг на Памела Андерсон, рокерот Томи Ли (58), во интервју за „Yahoo Entertaiment“ признал дека имал голем проблем со алкохолот, изјавувајќи дека пиел дури...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Вистинска секс-бомба: Памела Андерсон и на 53 години позира во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски
Памела Андерсон (53) неодамна им испрати порака за поддршка на сите жени што се несигурни во своите квалитети преку објавата на Инстаграм. Во таа пригода,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Памела Андерсон е секс-бомба, па дури и кога носи визир и маска! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската Плејбој „зајачица“ и секс симбол на деведесетите години, Памела Андерсон позираше со визир на глава и заштитна маска на лице. Имено, актерката објави фотки...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Жената на легендарниот фудбалер на Бенфика ја глумеше Памела Андерсон: Бренда ги израдува обожавателите! (ФОТО)

Васко Спасоски
Бренда Матар, атрактивната сопруга на некогашниот дефанзивец на Бенфика, Луис, го привлече вниманието на португалските медиуми поради последните фотографии кои ги објави на Инстаграм. Имено,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Прекрасната русокоса повторно мета на критики: Памела Андерсон претера со фотошопот!

Слободен Печат
Шармантната русокоса, актерката Памела Андерсон се прослави со своите облини во хит серијата „Baywatch“, а покрај тоа стана и заштитно лице за магазинот „Playboy“. Денес...
Останатo Спорт

Рами и Памела Андерсон имале секс 12 пати на ден

Слободен печат
Во руските медиуми деновиве топ тема во медиумите е приказната на фудбалерот Александар Кокорин кој во едно интервју откри пикантерии од врската на Адил Рами...