Ова болеше: Јуришеше по градот со ролери, па неочекувано го „ѕвекна“ и ... (ВИДЕО) - Слободен печат

Ова болеше: Јуришеше по градот со ролери, па неочекувано го „ѕвекна“ и … (ВИДЕО)

Џек Тиернеј професионален „ролераш“, но и експертите понекогаш знаат да кикснат.

Имено, младото момче се возел во својот град, кога во еден момент силно го удрила врата од автомобил.

Од ударот Џек броел ѕвезди, а како тоа изгледало, погледнете од видеото:

Прочитај повеќе

Здрав колач со чиа семе и чоколадо

Слободен печат

Симптоми кои откриваат каква несоница ве мачи

Слободен печат

Ова ќе биде најпопуларна фризура во 2020 година!  

Слободен печат

ТЕСТ: Откријте дали сте привлечна, искрена или пребирлива заводничка

Слободен печат

Наши миленици: Перо, другар му на Миланче, Ушка, Шаре и мачката Карлита

Слободен печат

Домашен декор: Класичната сина боја ќе ја одбележи 2020  

Слободен печат

Остави Коментар

four × 5 =

Прочитај повеќе

Поради овие грешки може да изгледате НЕУРЕДНО

Слободен печат

Жените кажаа како треба да изгледа совршениот маж

Јасмина Кантарџиева Димков

Типови на срам и какви се последиците врз личноста

Слободен печат

Моника Белучи со „вау“ нов имиџ

Слободен печат

Татјана Стојановска: Високи потпетици носам само кога морам

Јасмина Кантарџиева Димков

Емили Ратајковски со провокативни фотографии во пар (ФОТО)

Слободен печат