Ова болеше: Јуришеше по градот со ролери, па неочекувано го „ѕвекна“ и … (ВИДЕО)

Џек Тиернеј професионален „ролераш“, но и експертите понекогаш знаат да кикснат.

Имено, младото момче се возел во својот град, кога во еден момент силно го удрила врата од автомобил.

Од ударот Џек броел ѕвезди, а како тоа изгледало, погледнете од видеото:

 

View this post on Instagram

 

Cruising 💨 or so I thought… ☠️ Gotta play it safe in the future ⛑️ 🚳 @slicks_skates 📹 @insta360 🎧 @realpeterock

A post shared by Jack Tierney (@jackktierney) on

Прочитајте и...  Работи кои ниту еден библиотекар нема да ви ги каже, а треба да ги знаете!

Прочитај повеќе

Хороскоп за 6 август: Играјте на сигурно и нема да зажалите

Слободен печат

Виц на денот – Инцидент

Слободен печат

Три хороскопски знаци на кои ќе им се насмее љубовта во месец август!

Слободен Печат

Синот на Дејвид Бекам се соблече и ги покажа стомачните мускули, му порачаа дека е ист како татко му! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерката од хит-серијата „Ривердејл“ ја откриј тајната за совршено тело! (ФОТО)

Слободен Печат

Брутално искрена! Анабела не сака да се слушне со ќерка си: Ќе ја паметам онаа среќна Луна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Потресна исповед на Исидора Бјелица уште пред две години: Доаѓа ден кога знаеш дека останал само уште еден погреб…

Васко Спасоски

Само што оздраве од корона, повторно доби температура и заврши во болница: Пејачката Славица Чуктераш вели дека е силна! (ФОТО)

Васко Спасоски

По долгата и тешка битка со болеста, почина Исидора Бјелица!

Васко Спасоски

Ваква ја немате видено: Марија Шерифовиќ го смени имиџот и му ја „летна“ на одмор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Оваа наша пејачка нема конкуренција: Таа е најзгодната „риба“ на естрадата за ова лето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нада Димитријевиќ, девојката која потпетиците ги чува како експонат на диџеј пултот, гостува во Скопје!

Васко Спасоски