20.8 C
Скопје

Откако и двајцата им раскинаа на партнерите, Лејди Гага и Бредли Купер сега очекуваат бебе?! (ФОТО)

Странските медиуми со месеци наназад зборуваат за тоа дека 33 годишната пејачка Лејди Гага и 44 годишниот Бредли Купер се во врска, а во прилог на ова тврдење секако говори и фактот дека и двајцата неодамна им раскинаа на своите партнери.

Но, зборувањата сега отидоа и чекор понатаму со оглед на фактот дека, како што пренесува „Cheatsheet.com“, пејачката е во блажена состојба.

Гласините за бременоста ги покрена насловната страна на таблоидот „In Touch“ на која тие двајца стојат гушнати, а незабележана не можеше да помине положбата на нивните раце. Имено, Бредли ја држи раката на нејзиниот стомак, а таа својата рака ја ставила преку неговата.

Да се потсетиме, тие двајца се зближија по снимањето на филмот „Ѕвездата е родена“ во кој и двајцата имаа главна улога.

Неколку месеци потоа пејачката ја прекина веридбата со Кристијан Карин, а Бредли со руската манекенка Ирина Шајк со која има едно дете.

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар