20.8 C
Скопје

Tag : раскинаа

Магазин Магазин слајдер Сцена

Како изгледа Бен Афлек откако младата Ана замина од неговиот живот?

Слободен печат
Бен Афлек е тажен поради раскинувањето со Ана де Армас, а папараците не му даваат мир ниту еден момент. Тие го сликале Афлек пред својата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Еден од омилените холивудски парови стави точка на љубовта – Славните актери ја раскинаа веридбата по деветгодишната врска!

Слободен печат
Овој познат американски пар стави точка на својата деветгодишна љубов… Оливија Вајлд (36) и Џејсон Судеикис (45) по девет години врска ја раскинаа веридбата, пренесуваат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кратко траеше љубовта: Стефан од „Некст тајм“ раскина со манекенката Маја Ристевска! (ФОТО)

Васко Спасоски
Тивко ја започнаа, но и тивко ја прекинаа љубовната врска познатиот музичар Стефан Филиповски од дуото „Некст тајм“ и манекенката Маја Ристевска. Познатиот пејач наводно...
Еспресо Шоу биз

Луна Џогани за првпат се огласи по раскинувањето со Марко и упати јасна порака!

Слободен печат
Луна Џогани (23) за првпат се огласи по раскинувањето со Марко Миљковиќ (36) и на своите следбеници на социјалните мрежи им прати јасна порака. Иако...
Еспресо Шоу биз

Ништо од љубовта! Елена Ристеска му раскина на тетовираното момче – еве ја причината! (ФОТО)

Слободен печат
Една од нашите најпознати пејачки, Елена Ристеска по неколку месеци врска стави крај на романсата со скопскиот угостител Филип Арсовски. Парот пред да ја започне...
Еспресо Шоу биз

Снимија „домашно видео“, раскинаа, а сега повторно заблескаа заедно и воодушевија милиони фанови (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Никол Шерзингер (41) сите ги изненадила кога во Лондон во „Royal Albert Hall“ на доделувањето на наградите „British Fashion Awards“ кој ги слави најдобрите...
Еспресо Шоу биз

Откако и двајцата им раскинаа на партнерите, Лејди Гага и Бредли Купер сега очекуваат бебе?! (ФОТО)

Слободен печат
Странските медиуми со месеци наназад зборуваат за тоа дека 33 годишната пејачка Лејди Гага и 44 годишниот Бредли Купер се во врска, а во прилог...