Осум години учела да стане чесна сестра, а денеска глуми во порно-филмови! (ФОТО)

Младата Колумбијка Џуди Пинеда ја променила кариерата, па така од чесна сестра станала порно-актерка и сега тоа е тема на која зборува цела Колумбија.

И светот се чуди на нејзината промена во кариерата, а помеѓу овие две професии, таа била и пејачка.

– Не посетија чесните сестри и тогаш одлучив дека сакам да бидам како нив – изјавила во една прилика Пинеда, кога тогаш наполнила 10 години.

Таа се запишала во училиште за чесни сестри, таму поминала осум години, но тука не завршило се. Таа се заљубила во фаталниот учител и го напуштила училиштето – пренесува „The Sun“.

Прочитајте и...  Сара Џесика Паркер: Ликот на Кери Бредшо од „Сексот и градот“ ме уништи

Во тој период, Колумбијката се запознала со „ловец на таленти“, односно макро кој ја турнал во светот на порнографијата и бил нејзина помош за да стане ѕвезда на „лајв“ порно филмовите.


Започнала прво со соблекување пред камера, а со доплата на клиентите кои ја следеле, можеле да завршат со неа во „приватна соба“ – се онлајн.

Прочитајте и...  Како Старите Грци се справувале со депресијата и со анксиозноста

После ова таа добила понуда да сними порно-филм и без двоумење ја прифатила понудата. Сега таа во филмовите глуми дека е чесна сестра.

– Се чуствував лошо на почетокот поради тоа со што се занимавам, но набрзо се помирив со тоа. Добро се чуствувам кога одам во црква, никогаш не ги испуштам мисите во петок, сабота и недела – изјавила порно актерката/

На Инстаграм моментално ја следат преку 30.000 следбеници.

Поврзани вести

Легендарниот омот на „Бјело дугме“: Девојката со голите гради добила шлаканица од момчето (ФОТО)

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Српска кујна – Шуфнудли со кајмак (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

ФОТО: Кои биле мажите што ги обожаваше Леонардо да Винчи?

Слободен печат

Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

Слободен Печат

Вкусови што се памтат: Српска кујна – Не се тиганици, туку приганици (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

Што да прават родителите ако детето е позитивно на Ковид-19?

Остави Коментар