Објавен е првиот трејлер за „Wonder Woman 1984“, а можна е и серија! (ВИДЕО)

Објавен е првиот трејлер за „Wonder Woman 1984“, а режисерката Пети Џенкис веќе објави дека добила понуда од „Amazon“ да направи „спиноф“ серија!

Исто така, Џенкис и Гал Гадот на „Comic Con Experience“ случувањето во Сао Пауло во Бразил, изјавија дека веќе имаат приказна за „Wonder Woman 3“!

Првобитната верзија на „Wonder Woman 1984“ траела дури 2 часа и 45 минути, но режисерката не одговорила кое е конечното времетраење на филмот. „Не е ова еден од оние филмови кои траат по 3 ипол часа. Ја не сум таков филмски режисер“, била мистериозна, одбивајќи да каже детални информации за заплетот. Така што, ќе мора фановите да се стрпат до 05.06.2020 за кога што е објавена премиерата.

Прочитајте и...  Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Киану Ривс е бесмртен! Глумецот во центарот на смешна теорија на заговор

Слободен печат

Слатко исчекување во најголема тајност: Ед Ширан и неговата сопруга ќе станат родители

Слободен печат

На кампување во Македонија, разговор со Бојан Трајкоски, искусен кампер: Кампувањето е нова култура за новите генерации

Јасмина Кантарџиева Димков

Отстранете ја анксиозноста за помалку од една минута

Слободен печат

Конечно е откриено зошто не успеал првиот брак на Меган Маркл: Тревор бил доминантен во врската (ФОТО)

Слободен печат

11 докажани симптоми на ковид-19 што не смеат да се игнорираат

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Хороскоп за 12 август: Не откажувајте се од соништата!

Слободен печат

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат