НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

профимедиа

Ријалити ѕвездата Фара Абрахам се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција, во цветен фустан под кој не носеше гаќички па успеа да покаже и повеќе отколку што требаше.

профимедиа

28-годишната Фара облече цветен фустан со висок шлиц, под кој не носеше долна облека, што сите присутни го забележаа, но тоа неа воопшто не ја загрижи.

профимедиа

Таа една од фотографиите објави и на својот Инстаграм профил.

Во Венеција пристигна во придружба на 10-годишната ќерка Софија, а како си поминуваат можеме да видиме на нејзиниот Инстаграм каде ја следат 2 милиони обожаватели.

профимедиа
профимедиа
Видео на денот