НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Фара Абрахам се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција, во цветен фустан под кој не носеше гаќички па успеа да покаже и повеќе отколку што требаше. 28-годишната Фара облече цветен фустан со висок шлиц, под кој не носеше долна облека, што сите присутни го забележаа, но тоа неа воопшто не …

НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО) Read More »