Најмалиот син на Лепа Брена вози „ѕвер“ од 500.000 евра! (ФОТО)

Виктор Живојиновиќ, најмалиот син на балканската ѕвезда Лепа Брена, моментално е во Монако со неговото семејство, а друштво му прави и неговата девојка Сандра.

Многу очигледно е дека семејството Живојиновиќ ужива во луксуз и удобен живот.

Познато е дека Боба ужива во храната, а неговиот син Виктор личи на него. Меѓутоа, автомобилите исто така се голема страст на младиот Виктор Живојиновиќ.

Овој пат на социјалните мрежи објави фотографија на која влегува во автомобил Ролс Ројс, кој чини половина милион евра или ако повеќе сакате – 500.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

🇲🇨

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

Прочитајте и...  Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Прочитај повеќе

Не можете да заспиете? Овој природен лек делува подобро од апчињата за спиење

Слободен печат

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Слободен печат

Почина италијанската комичарка Франка Валери: Пред девет дена го прослави 100-от роденден

Слободен печат

Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Слободен печат

Ова лето јадете плодови со сина или со црвена боја

Слободен печат

Витни Хјустон почина пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Песните сами ќе ви објаснат и ќе сфатите каде сум

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Во колку часот сте родени? Часот на раѓање ќе ви открие каква личност сте или каква е личноста која ви се допаѓа

Слободен печат

Тања Савиќ очајна откако маж ѝ ги однесе децата во Австралија без нејзино знаење: Пет дена не сум ги слушнала синовите

Слободен печат

Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Слободен печат

Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место (ФОТО)

Слободен печат

Андрија Милошевиќ не е само шегаџија: Ја покажа и својата романтична страна

Слободен печат

Коронавирус: Зошто луѓето веќе не се толку загрижени за смртните случаи и за бројот на заболени?

Слободен Печат