Мини коктел кој целосно ќе ви го исчисти телото од токсини

Комбинацијата од маслиново масло и лимонов сок помага во чистењето на организмот…

Помешајте лажица маслиново масло и лимонов сок и испијте го овој мини коктел пред било што друго да изедете или испиете. Потоа, уживајте во вообичаениот појадок.

Мешавината од маслиново масло и лимонов сок ја потпомага работата на системот за варење, го отстранува запекот и ги смирува сите дигестивни проблеми.

Ќе ги исфрлите отровите, а и ќе го подобрите целокупното здравје и ќе имате многу повеќе енергија.

Прочитајте и...  Докторка сподели одличен трик: Направете ја маската за лице уште поефикасна против коронавирусот (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Раперот Канје Вест тврди дека бил заболен од Ковид -19 и открива како се излечил!

Васко Спасоски

Најважна работа која би требало да ја направиме пред почетокот на вториот бран на коронавирусот

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 10 јули: Денот ви носи голема смиреност и многу убави искуства

Слободен печат

Виц на денот – Мујо и Хасо во Германија

Слободен печат

Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Докторка сподели одличен трик: Направете ја маската за лице уште поефикасна против коронавирусот (ВИДЕО)

Слободен Печат

Фитнес моделот кој го „полуде“ Инстаграм со своите брзи и ефикасни вежби: Како на брз начин да се спремите за летото (ВИДЕО)

Слободен Печат

Откриена нова кралска тајна: Принцот Чарлс пред Дајана бил во врска со нејзината родена сестра!

Слободен Печат

Проклетството на серијата која ја обожаваат милиони: „Glee“ ја следеја бројни скандали и трагедии, дури и обвинувања за педофилија!

Слободен Печат

„Таа мисли дека е бунтовничка на новото време“: Ќерката на Мадона мета на критики (ФОТО)

Слободен печат

„Петровиот принцип“: Зошто има многу неспособни луѓе на високите позиции?

Слободен Печат