Tag : мини

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ги нарекуваа „недопирливи”, беа најпопуларен пар, а потоа актерот ја остави во емисија во живо

Слободен печат
Мет Дејмон во деведесетите беше во врска со својата колешка Мини Драјвер, а потоа раскина со неа на неславен начин… Згодниот холивудскиот актер Мет Дејмон...
Хроника

Најдени шест мини оставени покрај градежен смет

На регионалниот пат Тетово – село Селце, во попладневите часови на 29 февруари покрај градежен смет, биле пронајдени две кумулативни мини и четири тромблонски моментни...
Вести Економија

Стопанска комора на Србија: Иницијативата за т.н. „мал Шенген” веќе два резултати

МИА Агенција
Иницијативата на т.н. „мал Шенген” веќе даде одредени резултати во економијата на што долго се чекаше, изјави денеска претседателот на Стопанската комора на Србија (ПКС),...
Еспресо Шоу биз

Цеца во мини фустан со длабоко деколте: Фолк ѕвездата во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Цеца Ражњатовиќ (46) ги воодушеви сите со својот изглед во никогаш попровокативниот фустан со кој ги нагласи нејзините заносни облини. Пејачката позира со...
Еспресо Шоу биз

Од нејзиниот мини фустан ќе добиете главоболка – Маја Шупут ги распамети фановите (ФОТО)

Слободен печат
Маја Шупут не престанува да воодушевува со своите екстравагантни модни комбинации во кои привлекува внимание каде и да се појави. Популарната пејачка на Инстаграм објави...
Вести Регион

Босна и Херцеговина 24 години по војната е големо минско поле

Слободен печат
Дваесет и четири години по војната во БиХ, се уште има околу 8.050 сомнителни опасни подрачја поради мини на територија од 995,87 квадратни километри и...
Еспресо Шоу биз

Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Слободен печат
Северина овие денови престојува во Белград каде ја најавува својата турнеја. Пејачката гостваше во српското шоу „TLZP“ и целосно го промени изгледот, па така на...
Еспресо Жена Магазин Мода

Мини сукња: Како да ја комбинирате за да изгледате ОДЛИЧНО во секоја прилика (ФОТО)

Слободен печат
Секоја жена во својот гардеробер сигурно има барем една сукња. Но, моделот кој сјајно изгледа во сите прилики, без размислување е мини сукњата. Нормално, доколку,...
Еспресо Шоу биз

Карлеуша без шминка и во мини трико ги почасти фановите со утринско СЕКСИ ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО

Слободен печат
Пејачката Јелена Карлеуша од рано наутро беше активна на Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави ново провокативно видео. Имено, Карлеуша позира во минијатурно трико,...
Еспресо Шоу биз

Секси Севе ги ПОКАЖА совршените нозе, секој би сакал да ЅИРНЕ под тесното мини кожно здолниште (ФОТО)

Слободен печат
Северија Којиќ во текот на изминатиот викенд настапуваше во Цирих, а за своите обожаватели на Инстаграм објави фотографии од настапот. Згодната Севе за настапот избра...