исчисти Archives - Слободен печат

Tag : исчисти

Здравје Магазин

Мини коктел кој целосно ќе ви го исчисти телото од токсини

Слободен печат
Комбинацијата од маслиново масло и лимонов сок помага во чистењето на организмот… Помешајте лажица маслиново масло и лимонов сок и испијте го овој мини коктел...
Здравје Магазин

Пушите подолго време? Овој домашен лек може да ги исчисти вашите бели дробови

Слободен печат
Без оглед дали сте пушач или сте често во задимени простории, овој домашен лек ќе ви помогне да ги исчистите белите дробови и да си...
Еспресо Здравје

Зелен шејк кој ќе ви го исчисти телото

Слободен печат
Ова е рецептот кој ќе ви помогне да го закрепнете својот организам, да го прочистите од наталожената масна, солена, зачинета и блага храна… Потребни состојки:...