Мартин Вучиќ објави заедничка фотографија со Драган и напиша нешто што ќе ве растажи сите! (ФОТО)

Мартин Вучиќ денеска на својот профил на Фејсбук сподели емотивна објава која веруваме дека ќе ги насолзи очите на повеќето од вас.

На фотката Мартин е во друштво на неговиот прерано починат татко, познатиот пејач, водител и шоумен Драган Вучиќ. Пораката на Мартин гласи вака:

– За некого беше музичариште, за некого басист бр1, за некого шоумен, за некого композиториште…. За мене секогаш ТАТКО над татковците!

Инаку Драган Вучиќ почина на 4 мај како последица на инфекција од коронавирусот. Неговото прерано заминување беше шок за целата јавност која со неверување ја прими оваа информација.

Прочитајте и...  Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Прочитај повеќе

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат

Камерон Дијаз после бракот се откажа од глумата, но сега има нов начин на кој заработува! (ФОТО)

Слободен Печат