Лима гола во кревет со ружи кои и ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Лима гола во кревет со ружи кои и ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички (ФОТО)

Милијардерот својата убавица ја изненадил со букет од 225 ружи, а Лима со истите се фотографирала прво во ходникот, а потоа и во кревет, но гола.

Адријана Лима (38) повторно има широка насмевка бидејќи ужива во љубовта со турскиот милионер Емир Ујар (37) со кој првпат беше фотографирана на Миконос на почетокот на јули оваа година.

Ујар сега својата убавица ја изненадил со букет од 225 ружи, а Лима со истите се фотографирала прво во ходникот, а потоа и во кревет, но гола.

инстаграм

„Дефинитивно бројот 225 направи да се чувствувам посебно“ – напишала како опис под фотографијата.
Но, Лима на креветот, откако се соблекла, зазела многу “непријатна“ поза, па сите се прашуваат дали воопшто носи гаќички или пак нема баш ништо.

Еве ја и “спорната“ фотографија.

инстаграм

Емир Ујар е турски бизнисмен, потпретседател на мултимилионерска компанија, а во своја сопственост има неколку фирми кои се занимаваат со нафтена индустрија и туризам додека пак неговото семејство поседува ланец на хотели.

Емир Ујар има вредност од околу 250.000 долари, додека пак богатството на целото негово семејство се проценува на околу една милијарда долари. Емир Ујар важи за еден голем заводник, а се школувал во Германија и Америка.

профимедиа

Да потсетиме, Адриана на почетокот на годината и стави крај на врската со турскиот писател Метин Хар.
Поранешно момче на Лима беше и Џои Томас, момче од обезбедувањето, а парот нивната врсак во јавноста ја официјализира во јануари 2015-та година кога биле “уловени“ на шопинг во Мајами.

профимедиа

Кога станува збор за Емир, се шпекулираше дека тој бил во љубовна врска со Линдзи Лохан.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close