Колку ги имала досега? Пејачката ја ОТКРИ бројката! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Колку ги имала досега? Пејачката ја ОТКРИ бројката! (ФОТО)

Пејачката Мараја Кери отворено зборуваше за досегашните партнери. Погледнете колку партнери кажа дека имала досега!

Пејачката Мараја Кери беше во брак со актерот и водител Ник Кенон со кој има две деца. Веќе некое време е во врска со танчерот Брајан Танак, пред да биде верена со милијардерот Џејмс Паркер… тоа се три…. а заедно со првиот маж тоа се четири…

Неодамна Мараја во интервјуто за магазинот „Космополитан“ откри дека досега „била само со пет мажи“.

„Не сум имала многу партнери, но беа различни… сум била само со пет мажи. Некој би рекол дека сум „чиста жена“ во однос на другите на тоа поле“, изјави Мараја.

Да и веруваме или не?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close