• била

ВИДЕО: Кортни Кокс ја исфрлила водителката од дома бидејќи била лоша цимерка

Кортни Кокс, актерката која е најпозната по улогата на Моника во серијата „Пријатели“ има нова цимерка. Имено, славната водителка Елен Деџенерис откри дека неодамна ја продала својата куќа на Беверли Хилс, и дека се вселила во домот на Кортни, тврдејќи дека причината за тоа не се проблемите со нејзината партнерка Порша де Роси. „Немам брачни …

ВИДЕО: Кортни Кокс ја исфрлила водителката од дома бидејќи била лоша цимерка Read More »