19.8 C
Скопје

Tag : била

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Кортни Кокс ја исфрлила водителката од дома бидејќи била лоша цимерка

Слободен печат
Кортни Кокс, актерката која е најпозната по улогата на Моника во серијата „Пријатели“ има нова цимерка. Имено, славната водителка Елен Деџенерис откри дека неодамна ја...
Живот Магазин Магазин слајдер

Медицински феномен: Забременила додека била бремена

Слободен печат
Британската двојка Ребека Робертс и Рајс Вивер една година се обидувале да добијат дете, а потоа среќата конечно им се насмевнала.   Првите снимки од ултразвукот направени...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО I Била сопруга на неговиот најдобар пријател: Принцот Чарлс покрај Камила и Дијана имал уште една голема љубов

Слободен печат
Изгледа дека освен Камила, но и починатата сопруга Дијана, Чарлс имал и трета голема љубов… Во британските медиуми долги години се следи врската меѓу принцот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Неговата мајка била кралица на убавината – Денес тој е оскаровец, а некогаш режел тутун

Слободен печат
Џорџ Клуни (59) тврди дека филмот „Batman & Robin“ од 1997 година за малку ќе му ја уништел кариерата, бидејќи луѓето одбивале да соработуваат со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Вака изгледала кога била дел од војската – Се појави ретка фотографија од кралицата Елизабета стара 8 децении! (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата Елизабета II имала само 13 години кога започнала Втората светска војна… На интернет се појави фотографија од кралицата Елизабета која настанала пред 8 децении,...
Еспресо Шоу биз

Ким Кардашијан откри каква БОМБА ВО БИКИНИ била нејзината мајка пред 32 години (ФОТО)

Слободен печат
Фановите одлепија поради бикини фотката на Крис Џенер која настанала пред повеќе од три децении. Ким Кардашијан објави нова фотографија на Инстаграм, која привлече внимание...
Жена Магазин

Оваа жена за малку ќе била мртва: Да задоцнев еден ден сега немаше да бидам жива

Слободен печат
Грета Зарете од Северна Каролина лежела четири дена на интензивна нега поради инфекција која ја добила од тампон во текот на меструалниот циклус. Грета имала...
Еспресо Шоу биз

ТАА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА ЗА НЕА БИЛА СЕ: Дали знаете како Аркан и Цеца меѓусебно се шегувале?

Слободен печат
Цеца тврди дека Аркан во семејната атмосфера бил сосема поинаков од тоа што на прв поглед изгледал. Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан се...
Еспресо Шоу биз

Колку ги имала досега? Пејачката ја ОТКРИ бројката! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Мараја Кери беше во брак со актерот и водител Ник Кенон со кој има две деца. Веќе некое време е во врска со танчерот...
Еспресо Шоу биз

Била 5 месеци во кома по породувањето: Северина со трогателни зборови го расплака регионот

Хрватската пејачка Северина Којиќ со своите следбеници на Инстаграм редовно ги дели моментите од својот брачен живот. А она што одлучи да го покаже овој...